Úvod
O nás
Naše produkty
Barvy a materiály
Objednávka
Kontakty

 Obchodní podmínky
Obchodní podmínky

Provozovatel:

Lukáš Janoštík – matracenamiru.com, Bezručova 1168, Otrokovice 76502, Ičo:75652323

Kupující uznává tyto obchodní podmínky okamžikem udělení zakázky. Odchylné podmínky objednavatele jsou pro nás nezávazné i tehdy, když jim výslovně neodporujeme.

CENY: Účtujeme smluvní ceny

Ceny jsou přizpůsobeny typu a náročnosti zakázky a jsou dohodnuty předem. Ceny uvedená na webových stránkách jsou pouze informativní. Kupní vztah je platný poté, co obdržíme Vaši objednávku s dohodnutou cenou.

REKLAMACE, VRÁCENÍ ZBOŽÍ:

Veškeré naše výrobky jsou vyráběny na míru (na zakázku), výrobky jsou vyrobené přesně podle požadavků kupujícího a jsou zásadně vyloučeny z výměny a vzetí zpět pokud nejsou zatíženy vadami.

Nejsme sériový výrobci a prodejci, výrobky jsou zhotoveny na přání zákazníka.

Písemné stížnosti týkající se hmotnosti, počtu nebo kvality je možné uplatnit do 8 dnů od přijetí dodávky. Jinak jsou stížnosti ohledně zřejmých vad vyloučeny. Týká se pouze prodejců zboží.

Vrácené zásilky budou přijímány na základě předchozí dohody, písemnou formou, jinak bude příjem odmítnut. Vrácená zásilka, která bude poslána na dobírku, nebude převzata.

ZÁRUKY: platí zákonná ustanovení.

PLATEBNÍ PODMÍNKY:

Platba předem, 100 % faktura, zboží je následně zasláno na adresu zákazníka dle objednávky, není-li dohodnuto jinak.

DOPRAVA:

Dopravné je stanoveno na základě sjednání ceny za dopravu při konkrétní zakázce. Dopravné tedy kalkulujeme individuálně ke každé zakázce.

TERMÍN DODÁNÍ:

Dodací lhůta je určována dle typu a náročnosti zakázky zákazník je z předběžným termínem seznámen před objednáním. Termín dodání je spíše orientační. Z překročení termínu dodání nelze vyvozovat nároky na náhrady.


Matracenamiru.com © 2006-2017 - matrace na míru, atypické matrace, žíněnky, dopadové plochy.Obchodní podmínky Abri Design  odkazy