O nás

Základní kámen MATRACENAMIRU.COM se datuje až k roku 1991, kdy byla založena manželi Janoštíkovými firma Čalounictví - Janoštíková se zaměřením především na zakázkové a sériové čalounění. Jedna z činností, které firma produkovala mimo čalounění samotného, byla výroba klasických čabrak, speciálních, rehabitilitačních pomůcek a zdravotních matrací.

V roce 2006 byla tato činnost odloučena na samostatný projekt matracenamiru.com, v rámci kterého pokračuje pod vedením syna Lukáše již přes 16 let. Projekt se původně zaměřoval pouze na zakázkové zhotovení speciálních matrací do karavanů, obytných aut a dále zhotovení dopadových ploch, žíněnek do interiérů soukromých dětských heren a sportovišť. Ve snaze vyhovět rozmanitým přáním zákazníků se zaměření postupně rozšířilo o zákazkovou výrobu matrací na míru spočívající zejména ve speciálních rozměrech, tvarech, výřezech, obloucích a skládáním.

Naše více než jednatřicetileté zkušenosti v oboru se snažíme stále rozvíjet. Vždy jsme se snažili doporučit a vyrobit našim zákazníkům matraci podle jejich potřeb a představ. V průběhu let jsme vyzkoušeli nepřeberné množství druhů pěn a rozdílných kombinací jejich rozměrů, které šly pro výrobu matrací použít. Postupem času jsme začali stále více upřednostňovat moderní pěny nové generace, a to především pro jejich zdravotní nezávadnost a výdrž. Složení pěn se nám podařilo vyprofilovat tak, abychom pokud možno co nejlépe splnili očekávání našich zákazníků.

Naše matrace, které zákazníkům nabízíme jsou vždy přesně na míru. Nemáme žádné matrace skladem. Pokud od nás chcete matraci, musí být vyrobena přímo pro Vás. Na míru, jak jinak. Nyní se s prodejem těchto matrací pouštíme do online světa. Věříme, že díky tomu si budou moci naše matrace objednat i zákazníci z dalších měst České republiky.

Za tým matracenamiru.com

Marta & Lukáš Janoštíkovi

Začněte s konfigurací Vaší nové matrace na míru hned teď.