Základní kámen čalounické firmy Janoštíková se datuje roku 1991, kdy byla založena manželi Janoštíkovými. Mnohaleté praktické zkušenosti z čalounického podniku vložila do firmy Marta Janoštíková spoluzakladatelka a majitelka firmy, která úspěšně vedla tradiční čalounický podnik a tým čalouníku roky své kariéry. Firma se postupem času rozšiřovala, hlavně co se týče prostor a s jednotkami zaměstnanců zvládala specializované a mnohdy náročné zakázky především v zakázkovém a sériovém čalounění. 

Jedna z činností, které firma produkovala mimo čalounění samotného, byla výroba klasických čabrak, speciálních, rehabitilitačních pomůcek a zdravotních matrací. Později byla tato činnost převedena na divizi pod značkou matracenamiru.com, stala se tak především zakázkovým zhotovitelem speciálních matrací do karavanů, obytných aut a také spacích částí dodávek, interiérů soukromých dětských heren a sportovišť. Tuto divizi převzal syn Lukáš a rozšiřil ji o zakázkovou výrobu matrací na míru a přání zákazníků, především se speciálními rozměry, tvary, výřezy, oblouky a skládáním např. pro obytné vozy, spací části dodávek a dokonce i vozů kombi s dodávkami po celé ČR a částečně i SK.

Navazujeme tak na zkušenosti přes 30 let své činnosti v tomto oboru. Vždy jsme se snažili doporučit a vyrobit našim zákazníkům matraci přímo přesně na míru. Vyzkoušeli jsme snad všechny možné jádra ze všech druhů pěn, která do matrací šla použít. Postupem času jsme upřednostnili moderní pěny nové generace, především pro jejich zdravotní nezávadnost a výdrž a vyprofilovali tak tyto pěny v přesném složení, které pokládáme za nejlepší.

Naše matrace, které zákazníkům nabízíme jsou vždy přesně na míru. Nemáme žádné matrace skladem. Pokud od nás chcete matraci, musíme ji pro Vás vyrobit. Na míru, jak jinak. Nyní se s prodejem našich matrací pouštíme do online světa. Věříme, že díky tomu si budou moci naše matrace objednat i zákazníci z dalších měst České republiky.

Za tým matracenamiru.com

Marta & Lukáš Janoštíkovi

Začněte s konfigurací matrace Vaší matrace na míru hned teď.