Kvalitní matrace na míru Silver

Jádro matrace Silver je vyrobeno z naší prodyšné HR pěny (HR-High Resilience).  

Naše prodyšná HR pěna vyniká svou výbornou elasticitou neboli tvárností, tvarovou stálostí s vysokou odolností proti proležení a dlouhou životností. Naše HR pěna je dostatečně pevná a snadno se přizpůsobí Vašemu tělu. Zajistí správnou oporu těla v každé spánkové poloze.
 
Naše prodyšná HR pěna je tvořena otevřenými buňkami s velkými póry pro vyšší propustnost vzduchu, díky tomu je matrace velmi prodyšná. Je tvořena buňkami se silnou stěnou, které zajišťují vysokou vzdušnost a optimální odvod tepla. 
 
HR pěna se vyrábí za přítomnosti studené vody a bez přítomnosti formaldehydu (lepidla) nebo jiných chemických látek. Naše matrace vychází z pěn nové generace.

Naše prodyšná HR pěna je umělý materiál, který neláká roztoče ani jiné mikroorganismy. Proto je vhodná pro alergiky a astmatiky.

Naše HR pěna je složená přesně na míru - tzn. ve vysoké hustotě na 1 m2. Zkoušením a testováním jsme došli k nejlepšímu možnému poměru hustoty pěny. Naše studená pěna = prodyšná HR pěna je vyvinuta přímo pro výrobu matrací.

Matrace Silver lze použít na pevný rošt, desku, ale i lamelový rošt.

Hlavní benefity matrace na míru Silver

Naše prodyšná HR pěna

Prodyšná HR pěna vyniká svou výbornou elasticitou, tvarovou stálostí s vysokou odolností proti proležení a dlouhou životností.

Tvarovací schopnosti

Testovali jsme několik druhů matrací. Nejlepší vlastnosti nabízí pěnové matrace. Ty jsme dále zkoušeli a zabývali se inovací tak, abychom našim zákazníkům nabídli co nejpohodlnější spánek.

Prodyšnost matrace

Pěny našich matrací jsou tvořeny otevřenými buňkami s velkými póry, proto jsou naše matrace velmi dobře prodyšné. Oproti běžným pěnám jsou naše pěny výrazně tvárnější, prodyšnější a mají delší životnost.

Matrace na míru přesně pro Vás

Díky parametrům, které od Vás získáme, máme možnost Vám nabídnout tu nejlepší možnou matraci na míru přesně pro Vás. Seskládáme jí tak, aby se Vám na ní spalo co nejlépe.

Zdravotní benefity

Naše matrace neobsahuje žádné přírodní složky, proto se s ní roztoči ani jiné breberky nekamarádí, a díky tomu je vhodná pro alergiky a astmatiky.

Oboustranná matrace

Naši matraci Silver je možné používat oboustranně. Nemusíte si tedy lámat hlavu, která strana patří nahoru a která dolů.

Nejlepší matrace na míru

Prodali jsme spousty matrací a zpětná vazba našich zákazníků nás utvrzuje v tom, že děláme naši práci dobře. Nejlepší, co můžete slyšet druhý den ráno při pití kávy, je, když Vám zazvoní telefon od zákazníka: "Tak dobře jsem se už dlouho nevyspal."

Moderní matrace z pěny nové generace
Začněte s konfigurací Vaší nové matrace na míru hned teď.