Naše potahy matrací

Potahy pro matrace Silver

Potah matrace Atlanta

Náš potah matrace Atlanta nabízí výborné antibakteriálními vlastnosti a disponuje tak vysokou úrovní hygieny. Jedná se o vysoce kvalitní potah s vyšší hmotností obsahující molekuly aktivního stříbra, které likvidují počet bakterií způsobující zápach, a to až o 92 %. Tato úprava dodává potahu antibakteriální - antiplísňové vlastnosti. Potah matrace Atlanta velmi dobře eliminuje bakterie produkující zápach. 

Potah matrace Boston

Náš potah matrace Boston je ušitý z velmi příjemné a měkčené látky. Potahová látka s vyšší hmotností se vyznačuje unikátní kombinací vláken ošetřených bylinkovým extraktem rostlin Aloe Vera. Výtažky z Aloe Vera se vyznačují výbornými antibakteriálními vlastnostmi a zaručují tak výbornou hygienu Vašeho lůžka. Potah matrace Boston je vhodný především pro ty, kteří trpí nadměrnou potivostí. 

 

Potahy pro matrace Gold

Potah matrace Cincinnati

Náš potah matrace Cincinnati je ušitý z velmi příjemné a měkčené látky s nižší hmotností jejíž nízká hmotnost je ideální pro matrace s paměťovou Visco pěnou. Potahová látka se vyznačuje unikátní kombinací vláken ošetřených bylinkovým extraktem rostlin Aloe Vera. Výtažky z Aloe Vera se vyznačují výbornými antibakteriálními vlastnostmi a zaručují tak výbornou hygienu Vašeho lůžka. Potah matrace Cincinnati je vhodný především pro ty, kteří trpí nadměrnou potivostí.

Potah matrace Denver

Náš potah matrace Denver je ušitý z měkčené a velmi příjemné látky s velmi nízkou gramáží, právě proto aby mohla matrace Gold fungovat s Vaším tělem co nejlépe. Díky našemu potahu Denver bude pamětová Visco pěna co nejblíže Vašemu tělu a může převzít Vaši tělesnou teplotu a hmotnost v co nejkratší době. Následně může pamětová Visco pěna reagovat rychle a přesně pro účel, který byla vyvinutaVšechny naše potahy matrací mají společné tyto vlastnosti   

Prošitý dutým vláknem s nižší gramáží pro lepší komfort a cirkulaci vzduchu.

Vyroben z delších vláken, které mají úpravu proti třepení a vytváření žmolků při kontaktu s prostěradlem.

Certifikovaný, splňuje přísný standard kvality OEKO-TEX® 100.

Zdravotně nezávadný, vhodný pro alergiky.

Umožňuje praní až na 60°C.

Dělitelný na 2 části díky zipu kolem svého obvodu.


Začněte s konfigurací Vaší nové matrace na míru hned teď.